ברוכים הבאים לאתר סדרות

אתר הסדרות הגדול בישראל לצפייה ישירה

הרשמה לאתר

התחבר אוטומטית בביקור הבא?
שכחת את סיסמתך? לחץ כאן

בטלסטאר גלקטיקה / Battlestar Galactica

ז'אנר: דרמה הרפתקאות מדע בדיוני פעולה

בטלסטאר גלקטיקה
2004 - 2009

דירוג הסדרה

4.2

(60 מדרגים)

צפיות

106,308

רשת שידור

SYFY

מדינת מקור

ארצות הברית

תקציר הסדרה

"באטלסטאר גלקטיקה" היא סדרת מדע בדיוני עטורת שבחים. הסדרה מתארת את מסעם בחלל של הניצולים היחידים שנותרו מהמין האנושי, שהושמד כמעט באופן מוחלט באמצעות נשק גרעיני על ידי רובוטים תבוניים המכונים "סיילונים". הניצולים מנסים לבנות שלטון אזרחי יציב ולשמר את הציביליזציה האנושית, אך מותקפים ללא הרף על ידי הסיילונים, שפיתחו מודלים בעלי מראה אנושי המשתלבים בין הניצולים ללא ידיעתם. על אף שמדובר במסגרת עלילה בדיונית, הסדרה מתמקדת בהיבטים חברתים ופסיכולוגים ריאליסטים, ובשאלות של זכויות אדם, קונפליקט צבאי וטרוריזם.

סדר הצפייה בסדרה: מיני סדרה, עונה 1, 2.1-17 הסרט: תער חד, סדרת הרשת בטלסטאר גלקטיקה: פלאשבקים מתער חד (אופציונלי), 2.18-20, בטלסטאר גלקטיקה: המחתרת (עונה 3 פרק 0), עונה 3, 4.1-11, סדרת הרשת בטלסטאר גלקטיקה: פני האויב, 4.12-15, הסרט: בטלסטאר גלקטיקה: התוכנית, 4.16-19, הסדרה קפריקה, בטלסטאר גלקטיקה: דם וכרום.

יש המציעים לצפות קודם בסדרות קפריקה ובטלסטאר גלקטיקה: דם וכרום לפני השאר כי הן אינן מהוות ספוילר לסדרות האחרות וכי סדר הזמן הכרונולוגי מתחיל מקפריקה ואז לדם וכרום ואז לפי הסדר שנכתב.

הערה לסדר הצפייה: מכיוון שהסרט תעד חד שודר במקור בין עונה 3 ל4 ישנו בעשר דקות האחרות כמספר משפטים המהווים כספוילר לעונה 4 ובסדרת הרשת פלאשבקים מתער חד ינים מספר הקטעים שלא נמצאים בסרט בגרסת הבלוריי שלו (למרות שמבחינת העלילה כלעצמה זה לא מוסיף משהו אם בכלל אם צופים בהם). מומלץ לקרוא פירוט מקיף יותר על הנושא הנ"ל בדף הבא שממנו נשאב המידע לפיו סודר סדר הצפייה הכרונולוגי של הסדרה
http://thunderpeel2001.blogspot.com/2010/02/battlestar-galactica-viewing-order.html

נ"ב: ישנה הערה לגבי הקטעים המדוברים בין עונה 3 ו4 באותה הדף ומומלץ לקרוא אותה כדי שהכל יובהר מבחינת העלילה

לסדרה יש כ5 פרקים מורחבים שיצאו על גרסת הבלוריי והועלו לאתר והם) עונה 2 פרק 10, עונה 3 פרק 9, עונה 4 פרק 12, עונה 4 פרק 18-19

בחרו עונה

לחצו על כדי לסמן כנצפה

בחרו פרק

לחצו על כדי לסמן כנצפה