ברוכים הבאים לאתר סדרות

אתר הסדרות הגדול בישראל לצפייה ישירה

הרשמה לאתר

התחבר אוטומטית בביקור הבא?
שכחת את סיסמתך? לחץ כאן

המתחזה / La usurpadora

ז'אנר: טלנובלה

המתחזה
1998

דירוג הסדרה

4.2

(10 מדרגים)

צפיות

55,103

תקציר הסדרה

פאולה ברצ'ו היא יפיפייה עשירה ואגוצנטרית, שרק רוצה ליהנות מהחיים. היא פוגשת במקרה את פאולינה הענייה, שדומה לה כמו שתי טיפות מים, ומחליטה לנצל את המצב. היא יוצרת סיטואציה שבה היא מכריחה את פאולינה לתפוס את מקומה באחוזת משפחת ברצ'ו לשנה, כאשתו של קרלוס דניאל, בעוד היא תוכל להיות חופשיה לטייל בעולם כרצונה.
בעת שהותה באחוזת המשפחה, פאולינה מחזירה תקווה לחייה של סבתא פידאד, המכורה לטיפה המרה, ומקיפה את קרלוס דניאל וילדיו ברוך ואהבה שלא הכירו מעולם. בתוך זמן קצר, היא נכנסת גם לעסקי המשפחה ובזכות נחישותה ומזגה הטוב, היא מצילה את המפעל המשפחתי מפשיטת רגל. פאולינה מתאהבת בקרלוס דניאל, אך יודעת שזמנה בבית ברצ'ו קצוב ולפיכך בוחרת להסתיר את רגשותיה. קרלוס דניאל אינו מבין מה השתנה באשתו פאולה, שתמיד הייתה קרירה ויהירה, ומתאהב בפאולינה מבלי לדעת שהיא מתחזה.
כשפאולה חוזרת במפתיע הביתה וחושפת את סודה של פאולינה, כולם מגלים את האמת ופאולינה מושלכת לכלא בגין התחזות, מאחורי הסורגים היא תצטרך להוכיח את חפותה לעולם, אך יותר מכל לקרלוס דניאל.

"המתחזה" היא טלנובלה תוצרת מקסיקו שזכתה להצלחה מסחררת בארץ ובעולם. הטלנובלה גם הפכה את כוכביה, גבריאלה ספניק ופרננדו קולונגה, לשניים מהכוכבים הגדולים של הז'אנר.

בחרו עונה

לחצו על כדי לסמן כנצפה

AliExpress WW

בחרו פרק

לחצו על כדי לסמן כנצפה